Написати нам
Написати нам

Your message has been sent sucessfully

Гарантійний термін на монтаж

Дорівнює гарантійному строку на товар, який був змонтований в результаті виконання робіт, але не більше одного року з моменту приймання виконаних робіт.

Обмеження гарантії

Гарантія щодо вхідних дверей і панелей (вхід з вулиці) діє за умови установки над дверима захисного козирка (навісу).

Гарантійні зобов'язання не поширюються на:

  • Товар з ознакою / S (продаж залишків), де допустимо наявність невеликих вм'ятин, подряпин і відколів.
  • Товар, що піддався впливу води, вологи або високої або низької температури або дії хімічних речовин або агресивних рідин (сильно діючих миючих засобів, до складу яких входить хлор або сполуки кислот, будь-яких розчинників, агресивного будівельного матеріалу).
  • Будь-які механічні пошкодження, виявлені після передачі Товару Покупцю. На дії третіх осіб і обставини пов'язані з дією останніх.
  • Товар, конструктивно допрацьований, пофарбований або обклеєний шпалерами, що не допускається (крім тих моделей Товару, які спеціально призначені для фарбування або обклеювання шпалерами).
  • Недоліки Товару, що стали наслідком неякісного монтажу (крім випадку, коли монтаж виконаний Продавцем). Дефекти, викликані несвоєчасним ремонтом або регулюванням петель і фурнітури.
  • Товар, який експлуатувався, транспортувався або зберігався з порушенням умов, зазначених в Пам'ятці Покупцеві і в інших документах на товар.

 

Підписуйтесь, щоб дізнаватись першим про акції та знижки ...

міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері