Написати нам
Написати нам

Your message has been sent sucessfully

Гарантійний термін на монтаж

Дорівнює гарантійному строку на товар, який був змонтований в результаті виконання робіт, але не більше одного року з моменту приймання виконаних робіт.

Обмеження гарантії

Гарантія щодо вхідних дверей і панелей (вхід з вулиці) діє за умови установки над дверима захисного козирка (навісу).

Гарантійні зобов'язання не поширюються на:

  • Товар з ознакою / S (продаж залишків), де допустимо наявність невеликих вм'ятин, подряпин і відколів.
  • Товар, що піддався впливу води, вологи або високої або низької температури або дії хімічних речовин або агресивних рідин (сильно діючих миючих засобів, до складу яких входить хлор або сполуки кислот, будь-яких розчинників, агресивного будівельного матеріалу).
  • Будь-які механічні пошкодження, виявлені після передачі Товару Покупцю. На дії третіх осіб і обставини пов'язані з дією останніх.
  • Товар, конструктивно допрацьований, пофарбований або обклеєний шпалерами, що не допускається (крім тих моделей Товару, які спеціально призначені для фарбування або обклеювання шпалерами).
  • Недоліки Товару, що стали наслідком неякісного монтажу (крім випадку, коли монтаж виконаний Продавцем). Дефекти, викликані несвоєчасним ремонтом або регулюванням петель і фурнітури.
  • Товар, який експлуатувався, транспортувався або зберігався з порушенням умов, зазначених в Пам'ятці Покупцеві і в інших документах на товар.

 

Підписуйтесь, щоб дізнаватись першим про акції та знижки ...

Please publish modules in offcanvas position.

міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері